Spektrofotometr absorbcji atomowej PGI AA500FG

Główne zdjęcie - Spektrofotometr absorbcji atomowej PGI AA500FG

Opis:

Przyrząd wyposarzony jest w rozpylacz plomienia i piec grafitowy. Obie konfiguracje są zainstalowane w urządzeniu i mogą być zmienione poprzez prosty wybór w uniwersalnym oprogramowaniu AA-Win Pro

Temperatura poprzecznie ogrzanej rury grafitowej jest sterowana za pomocą precyzyjnego układu sprzężenia zwrotnego. Rury powlekane pirolitycznie dostarczane są standardowo w celu poprawy wydajności i wyeliminowania wielu problemów analitycznych związanych z tą techniką.

Trzy opcje płomienia są dostępne dla użytkownika z powietrza/acetylenu będąc standardową konfiguracją. Ten płomień może być stosowany do prawie wszystkich elementów standardowych, natomiast N2O/Acetylene i Air/LPG (gaz ziemny) są dostępne jako opcja dla bardziej wymagających elementów. Wszystkie trzy konfiguracje płomienia oferują zakodowany palnik dla pełnej ochrony bezpieczeństwa.

Szczegóły:

Funkcje rozpylacza płomienia:

  • Rozpylacz oferyje trzy opcje płomienia:
    Air/acetylene jest standardową konfiguracją z N2O/acetylene i Air/LPG jako opcje.

Funkcje rozpylacza grafitowego:

  • Zintegrowany piec grafitowy jest dostępny w dwóch konfiguracjach.
  • W urządzeniu AA500G głowica pieca grafitowego jest ustawiona do światła więc dostosowanie toru optycznego jest proste i precyzyjne.
  • W urządzeniu AA500G głowica pieca grafitowego jest ustawiona za montażem rozpylacza płomienia i jest napędzana na miejsce dzięki prostej operacji w oprogramowaniu AAWinPro. Pozycje dla płomienia i grafitu są zapisywane dzięki czemu łatwo przełącza się między trybami dla różnych analiz.

Dokumenty do pobrania:

Okładka ulotki spektrofotometru PG Instruments AA500FG
Ulotka (język angielski, pdf, 588KB)

26.03.2019

Promocja: Do końca maja wybrane elektrody pH Thermo Scientific ORION w atrakcyjnych cenach!...

15.02.2013

Zapraszamy do zapoznania się z systemem pipetowania F1-ClipTip...